پایگاه خبری – تحلیلی اتوآنلاین
امروز : پنجشنبه ۲۳-۱۰-۱۳۸۹

درباره ما


صنعت خودرو ایران طی سال های اخیر روند رو به رشدی را به لحاظ کمی و کیفی و همچنین حضور در بازار های جهانی برداشته است. علاوه بر آن با توجه به وجود یک بازار بکر و مستعد در داخل کشور زمینه ارتقای کمی این صنعت در داخل بیش از پیش فراهم شده است.

همزمان با رشد، توسعه و بالندگی صنعت خودرو اما آنچه بیش از پیش موجبات رشد و اعتلای این صنعت کشور در بازارهای منطقه ای و بین المللی را فراهم خواهد کرد اطلاع رسانی دقیق و معرفی اهداف بلند ایران برای حضور موثر در این بازارها است. از این رو توسعه فعالیت رسانه های تخصصی در حوزه صنعت خودرو یک ضرورت اجتناب ناپذیر به شمار می رود.

امروزه نیز با توجه به گرایش مردم به استفاده از روش های نوین اطلاع رسانی، به کار گیری ظرفیت های موجود در فضای مجازی برای انتقال اطلاعات میتواند مفید واقع گردد .

پایگاه تحلیلی- خبری «اتو آنلاین» نیز در همین راستا و برای پوشش اخبار و اطلاعات صنعت خودرو کشور و همچنین پوشش آخرین دستاورد های این صنعت در سطح جهانی شکل گرفته و تلاش مینماید تا دلسوزان و علاقه مندان به صنعت خودرو را از تحولات این حوزه آگاه نماید .

تلاش برای پوشش اطلاعات همه ی بخش های صنعت خودرو در ایران و بیان نظرات و عقاید طیف های مختلف فکری از اولویت های پایگاه تحلیلی- خبری «اتو آنلاین» می باشد .

با توجه به این که امروزه دنیا به سمت جهانی شدن پیش میرود و تحول در نقطه ای از کره زمین به تحولات دیگری در سایر نقاط وابسته هست و رشد و پیشرفت بدون توجه به تغییرات محیطی امکان پذیر نیست بنابر این به تحولات صنعت خودرو در سطح منطقه ای و بین اللملی نیز پرداخته خواهد شد .

پایگاه تحلیلی- خبری «اتو آنلاین» برای اطلاع رسانی هر چه بهتر و در جهت تحقق اهداف فوق از قسمت های مختلفی تشکیل گردیده که به شرح ذیل می باشند :

- اخبار عمومی صنعت خودرو
شامل : اخبار تست فنی، تیونینگ، قطعه سازی، قیمت روز خودرو …

- اخبار صنعت خودرو ایران
شامل : اخبار اتحادیه ها و اصناف، بورس، حمل و نقل، محیط زیست، سوخت …

- اخبار صنعت خودرو جهان

- اخبار صنعت موتورسیکلت

-  اخبار خودرو های سنگین

- بخش مقالات

-  مسابقات

- لوازم جانبی

- مناقصه و مزایده

- عکس و ویدئو

دست اندرکاران پایگاه تحلیلی-خبری «اتو آنلاین» همچنین تلاش می نمایند تا از تجارب و دانش فعالان، کارشناسان و مدیران صنعت خودرو، قطعه سازی و دیگر صنایع وابسته در قالب های مختلف رسانه ای، بهره جسته و زمینه ایجاد یک رسانه تاثیرگذار در صنعت خودرو را فراهم کنند .

ما تلاش می نماییم تا به حول و قوه الهی، تا انجا که در توانمان هست صدای دلسوزان صنعت خودرو را به گوش مردم برسانیم و البته در این مسیر کاستی ها و نقص هایی هم وجود خواهد داشت که با کمال میل پذیرای نظرات و انتقادات شما خواهیم بود .