پایگاه خبری – تحلیلی اتوآنلاین
امروز : جمعه ۲۰-۱۲-۱۳۸۹

گزارش تصویری از سمـــا ۲۰۱۲

 گزارش تصویری از سمـــا 2012

گزارش تصویری از سمـــا ۲۰۱۲

نمایشگاه سما، امسال هم پذیرای بیش از ۱۰۰ هزار نفری بود که از نقاط مختلف جهان برای به اشتراک گذاشتن دانسته هایشان و صد البته بازاریابی برای محصولات و لوازم جانبی خود به لاس وگاس آمده بودند. برترین مدل های شرکت کننده در نمایشگاه امسال که توانستند SEMA Awards را به خود اختصاص دهند نیز عبارتند از:

در کلاس سواری‌ها : فورد برای مدل های مختلف موستانگ ،

در کلاس کامپکت‌ های اسپرت : سایون برای مدل های مختلف FR-S ،

در کلاس تراک ها : فورد برای مدل های مختلف سریF ،

در کلاس شاسی‌ بلندهای ۴×۴ : کرایسلر برای مدل های مختلف جیپ رانگلر .

گزارش تصویری از برترین های نمایشگاه تیونینگ سما ۲۰۱۲

 

 

  غرفه Nitto امسال یک مهمان اختصاصی داشت؛ یک R8 که در حالت Race-Mode می تواند تا 1250 اسب بخار را در اختیار چرخ ها قرار دهد مهمان ویژه آنها بود که رینگ های HRE بارنگ مشکی مات به همراه تایرهای Nitto داشت.


غرفه Nitto امسال یک مهمان اختصاصی داشت؛ یک R8 که در حالت Race-Mode می تواند تا ۱۲۵۰ اسب بخار را در اختیار چرخ ها قرار دهد مهمان ویژه آنها بود که رینگ های HRE بارنگ مشکی مات به همراه تایرهای Nitto داشت.

 

 

 

 این مدل مفهومی برپایه کامارو SS مدل 2010 ساخته شده است و موتورش بر پایه موتور 455CID توانایی بخشیدن 655 اسب بخار را به این کامارو دارد . در طراحی بدنه و کابین این محصول از ترنس AM مدل 1971 الهام گرفته شده است .


این مدل مفهومی برپایه کامارو SS مدل ۲۰۱۰ ساخته شده است و موتورش بر پایه موتور ۴۵۵CID توانایی بخشیدن ۶۵۵ اسب بخار را به این کامارو دارد . در طراحی بدنه و کابین این محصول از ترنس AM مدل ۱۹۷۱ الهام گرفته شده است .

 

    فورد بجای دستکاری پیشرانه 6.7 لیتری V8 این F-250 ، آن را بدست کمپانی آمریکایی Kelderman سپرد تا با استفاده از تعلیق AccuAir ، ارتفاع آنرا 200 میلیمتر در عقب و 254 میلیمتر در جلو افزایش دهد. نکته جالب این سیستم تعلیق ریموت کنترل آن است!


فورد بجای دستکاری پیشرانه ۶٫۷ لیتری V8 این F-250 ، آن را بدست کمپانی آمریکایی Kelderman سپرد تا با استفاده از تعلیق AccuAir ، ارتفاع آنرا ۲۰۰ میلیمتر در عقب و ۲۵۴ میلیمتر در جلو افزایش دهد. نکته جالب این سیستم تعلیق ریموت کنترل آن است!

۲ نظرات

  1. Ramana می‌گه:

    You keep it up now, udnretsnad? Really good to know.

  2. Mely می‌گه:

    Created the grateest articles, you have.